main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Kõrgliiga kursil lauatennisistid jätkuvalt ootel

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
17.04.2020
08:47

Nagu paljude teistegi spordialade puhul pandi lauatennise hooaeg pausile. Nii ootavad edasisi arenguid ka Eesti võistkondlike meistrivõistluste esiliigas head minekut näidanud SK Anto/Saaremaa mehed, kes püsivad kõrgliiga kursil.

„Mai esimeses pooles otsustatakse vastavalt olukorrale, kas jätkatakse juunis ja kui ei saa, siis vaadatakse edasi,“ rääkis Taivo Esko. „Trennida pole meil hetkel võimalik, sest saalid on ju kinni. Eks me siis püüame end kodutöödega kuidagi vormis hoida.“

Nüüdseks on kokku neljast osavõistlusest koosnevast turniirist läbi kolm võistlust. SK Anto/Saaremaa asub kolme etapi järel kindlat teisel kohal. Esikohast lahutab 2 punkti. Kui ka pärast viimast neljandat etappi ollakse kolme parema hulgas, siis ootavad ees üleminekumängud Eesti kõige tugevamasse liigasse, ehk kõrgliigasse. Samuti on võimalus saavutada ka esikoht, mis tagaks otse edasipääsu kõrgliigasse.

Saarlastest on võistkonnas Janek Saar, Sven Issajev ja Taivo Esko, lisaks veel üks mees Soomest ja üks Tallinnast. Esiliigas kolme parema hulka jõudmine oleks Saaremaa lauatennises esmakordne. Eelmine parim saavutus on ka SK Anto poolt saavutatud 4. koht.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.