main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koolitus “Pingelised olukorrad seoses võistluste ja meediaga”

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
16.07.2020
17:00

Saaremaa Ratsakeskuse sportlased Neleriin Viljus ja Maria Anett Allikveer korraldavad Saaremaa noortele koolitust, mida viivad läbi Eesti tipp spordipsühholoogid Snezana Stoljarova ja Kristel Kiens.

Eesmärgiks on tõsta teadlikust, kuidas toime tulla võistlusolukorras närvipingega ja hakkama saada meedia käraga. Meedia paiskab õhku väga palju “selekteerimata informatsiooni”, mis võib noorte vaimset tervist väga palju mõjutada.

Võistlemine on alati raske – nii füüsilisele kehale, kuid veel kurnavam tavaliselt varju jäävale vaimsele poolele. Noored saavad koolitusest kindlustunnet erinevates elusituatsioonides toimetulekuks. Psühholoogiliste oskuste arendamise optimaalseks vanuseks peetakse vahemikku 8-18 eluaastat.

Kõigil Saaremaa noorsportlastel on võimalus osaleda koolitusel, et teada saada, kuidas taltsutada närvipinget igapäeva elus ja võistlustel ning anda meediale kompetentset informatsiooni võistluste kulgemise kohta.

Ettevõtmist rahastab Ideeviit, Eesti Noorsootöö Keskus, Eesti Haridus- ja Teadusministeerium. Üritus on kõigile osavõtjatele tasuta. Koolitus on mõlema päeva peale kokku 8 tundi ja mõlema päeva sisse on arvestatud kohvipaus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.