main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Carlos Wennder Lopes: annan endast kõik, et Saaremaa VK eesmärke täita

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.07.2020
16:57

Saaremaa Võrkpalliklubi värskeim täiendus 28-aastane ja 205 cm pikkune Brasiiliast pärit temporündaja Carlos Wennder tuleb klubisse kõrgete sihtidega.

„Mul on suured ootused ja ma annan endast kõik, et olla hea mängija ning aidata klubil oma eesmärke täita,“ rääkis ülemöödunud hooajal Brasiilia Superliiga paremuselt teiseks blokeerijaks valitud Wennder klubi facebooki vahendusel. Ta ootab juba, et näha meie linna ja klubi lähemalt ning loomulikult suurepäraseid võrkpallifänne Saaremaal.

Carlos Wennder ise peab oma tugevuseks nii rünnakut kui blokki, aga ta püüab alati saada paremaks ka teistes elementides. Oma suurimateks võrkpallialasteks saavutusteks peab keskblokeerija 2017. aastal rahvuskoondises mängimist, Brasiilia superliiga paremuselt teiseks blokeerijaks valimist ja kuulumist hooajal 2017-2018 liiga top10-sse nii blokeeringus, kui servis.

Samas tunnistab Carlos Wennder, et ei teadnus klubist enne midagi. „Aga kui Saaremaa VK hakkas saama mu üheks võimalikuks uueks klubiks, siis uurisin täpsemalt. Ma kuulsin palju häid asju klubi professionaalsusest ja sellest, kui hästi mängijatega töötatakse ning alati võideldakse, et olla parim,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.