main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup Kallas ja Konfloria de Luna. Elin Jalakas

Jaagup Kallas ja Konfloria de Luna. Elin Jalakas

Kolmevõistluse MM-lt Jaagup Kallasele ja Konfloria de Lunale 21. koht

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
25.10.2022
09:03

Möödunud nädalal võtsid Prantsusmaal Le Lion d’Anger´is kolmevõistluses taaskord omavahel mõõtu 6- ja 7-aastased noorhobused. Eestit esindas tänavu Lionis Saare Ratsakeskuse sportlane Jaagup Kallas kuueaastasel Eesti sporthobusel Konfloria de Luna (kasvataja Elen Ottis), vahendab ratsaliit.ee.

Meie paar saavutas reedesel koolisõidupäeval tulemuseks 65,23%, mis andis neile 34,8 karistuspunktiga 42. koha 50 võistluspaari seas. Laupäevane puhas ja ajas kross tõstis paari 25. kohale ning olgugi, et pühapäeval eksiti parkuuris vaid ühel takistusel, lõpetati võistlus lõppkokkuvõttes 21. kohal 38,8 kp-ga.

6-aastaste MM tiitli pälvisid kodupubliku rõõmuks prantslane Thomas Carlile ja anglo-araabia tõuraamatusse kuuluv Golden de Beliard AA tulemusega 27,6 kp.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.