main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peetri naiste blokk on üle mängitud. Alver Kivi

Peetri naiste blokk on üle mängitud. Alver Kivi

Kolm matšpalli käest andnud Kuressaare kaotas finaalseeria avakohtumise

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.04.2018
19:20

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas oli Kuressaare naiskonnal viiendas geimis kolm matšpalli, mida ei suudetud punktiks realiseerida ja nii võttis Peetri VK 18:16 geimi- ja 3:2 mängu, asudes kolme võiduni mängitavat finaalseeriat 1:0 juhtima.

Peetri Võrkpalliklubis koos Keesi Pära ja Gerda Kaubiga mängiv Triin Haidla ütles, et mängis Kuressaare spordihoone väikeses saalis, kui kodus. “Koduseinad aitasid ja me tunneme end siin väga koduselt,” lausus ta, lisades, et oli väga tasavägine mäng.

Kuressaare naiskonna treener Raili Sepp leidis, et liiga palju tehti omavigu ja mäng läks rünnakul ühekülgseks. “Meil on tegelikult neli kohta, kust rünnata, aga täna kasutati ainult kahte. Vastased servisid päris tugevalt ja võib-olla ei olnud kõik meie vastuvõtud ideaalsed,” märkis ta.

Kohtumine käis üles ja alla. Kuressaare võitis esimese geimi 25:23, kuid mängis maha 17:10 edu. Teise võitis Peetri 25:21, kuid lasi võõrustajatel 10:16 seisust 19:20 järele tulla. Kolmanda võitis Kuressaare 25:18 ja neljanda sama tulemusega Peetri.

Triin Haidla ütles, et plaan oli vaadata, kellele servida, pidasime sellest kinni ja saime sellega ühe vastase rünnakul kinni. “Meil oli mugavam mängida,” märkis ta. “Kaitses korrigeerisime ka oma kohti, sest saarlased löövad tugevalt ja pidime kaitse sissepoole tooma ning see õigustas ennast ka täielikult.”

Raili Sepp tõdes, et naiskonnal oli mõõnaperioode. Kui vastuvõtt ei toiminud ja kui rünnakul tuleb omaviga lisaks, siis on mitu punkti läinud,” leidis ta. “Lõpus olime ebakindlad, neil on suurem mängukogemus ja nad oskavad mängumeeste palle üles tuua.”

Kahe võiduni mängitava seeria teises mängus võiks Triin Haidla hinnangul serv paremini käes  olla, sest seekord oli esimeses paaris geimis vastuvõtt väga kehva. “Me ei saanud esimest tempot üldse teha, aga kui serv on käes saab tempo bloki üles tõmmata ja meil on nurkadest mugavam rünnata,” lausus ta.

Raili Sepp näeb oma naiskonnale juurde panemiseks mitmeid võimalusi. “Kui rünnaku saame laiali ja servi kätte. Nad olid kaitses tublid, aga ründajad on meil samal tasemel. Neil oli väga palju koba palle, mis tulid üle, aga pall on pall, ja maas on maas,” märkis ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.