main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kiirturniiri võit Algo Laidveele

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
22.03.2019
09:11

Sajaruudulisel kabel on mõndagi ühist lauatennisemänguga, sest ei siin ega seal  otsusta üks efektne käik (löök) midagi. Võidab see, kelle käigud (löögid) on kokkuvõttes stabiilsemad.

Kaks eelmist aastat mängisime meie ainsat sajaruudulise kabe kiirturniiri vaid kolmekesi. Tänavu tuli ka Algo Laidvee appi ning võistlus sai rohkem turniiri moodi. Kärpisime mõtlemisaega ning seetõttu jõudsime mängida kaks ringi.

Ka Laidvee on meiega sarnaselt tavakabe eelistaja, kuid läinud suvel mängis ta kaasa tugeval 100-ruudulise kabe kiirturniiril Jõgeval. Jäi seal küll tabeli teise poolde, kuid tuletas ununema kippunud mängu jälle meelde. Nii hävisidki kõik saarlased temaga mängides 0:2 ning Laidvee võitis turniiri 6 punkti ja sajaprotsendilise eduga. Järgnesid Jaan Truu 2,5, Ivar Truu 2 ning Villu Kallas 1,5 punktiga.

Pärast kuut turniiri ja halvima tulemuse mahaarvamist juhibki  kiirturniiride seeriavõistlust Laidvee 97 arvestuspunktiga Ivar Truu (91,5), Jaan Truu (88,5) ning ühe turniiri vähem mänginud Villu Kallase (61) ees. Seeriavõistluse lõpuni jääb kaks turniiri.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.