main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sport klassi võitjad Riivo Mesila ja Andre Kiil. Maanus Masing

Sport klassi võitjad Riivo Mesila ja Andre Kiil. Maanus Masing

Kihelkonna rahvaralli lõpetas 68 ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
08.07.2018
20:01

Laupäeval sõidetud Kihelkonna rahvarallile startis kokku 87 ekipaaži, kellest jõudis lõpuni 68.

“Võistlus sujus suuremate vahejuhtumiteta ja finišisse jõudnuil olid näod naerul,” rääkis üks korraldajaid Avo Reimal. “Alati läheb kellelgi natuke kehvemini ja kellelgi paremini. Rajad olid vaheldusrikkad ja päris kiired.”

Ralli võitsid Henri Pihel – Henri Murakas, teised olid Andri Sirp – Jarmo Liivak. Saarlastest olid kiireimad Taavi Sevostjanov – Kauri Pannas saades absoluutarvestuses kolmanda koha. Sama koht kuulus neile ka 4WD võistlusklassis.

2WS klassis olid esimesed Daniel Ling – Madis Kümmel ja kolmandad Raul Mölder – Gert Virves.

Klassis 2WD Naised olid võitjad Aira Lepp – Ain Lepp, kolmandad Aneta Lepp – Neeme Koppel

Klassis J18 olid kolmandad Robert Virves – Rainer Laipaik. Klassis J16 said kolmanda koha Rainer Raun – Targo Raun. M ja L liigas olid teised Silver Vahstein – Priit Vahstein ja klassis Sport võtsid võidu Andre Kiil – Riivo Mesila ja kolmandad olid Siim Järveots – Priit Järveots.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.