main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar sõlmis lepingu Volley Luzerniga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.07.2018
23:06

Pärnu võrkpalliklubi saarlasest mängija Kevin Saar liitus järgmiseks hooajaks Šveitsi klubi Volley Luzerniga.

“Olen väga rahul,” ütles 23-aastane Kevin Saar, kellel oli veel pakkumisi ka Tšehhist, Austriast ja Saksamaalt, aga antud variant tundus talle parim. “Mitte rahaliselt, aga sportlikus mõttes oli meeskond tugevaim ja sai eelmisel hooajal liigas viienda koha. Kui tuua seal mänginud Kristo Kollo näide, kes nüüd hakkab mängima Itaalia A2-s, siis on võimalik sealt samm edasi teha.”

Viimastel nädalatel ei ole Kevin Saar võrkpallile suurt mõelnud ja aeg on kulunud puhkamisele, kuid nüüd lubab mees jalad kõhu alt välja võtta ja treeningutele keskenduda, sest augustis klubi juurde sõites tahab ta olla juba tegija.

“Ei tea küll hästi meeskonna koosseisu, kuid eesmärk on mängida end põhirivistusse,” lausus ta. “Tahan seal silma paista, et teenida edaspidi veelgi parem leping.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.