main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar liitub Türgi superliiga klubiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.06.2022
15:11

Tänavu TalTechis mänginud nurgaründaja Kevin Saar võttis vastu mullu Türgi superliigas 14 meeskonna konkurentsis 9. koha saanud TFL Altekma meeskonna pakkumise.

„Minu elu unistus on olnud mängida Euroopa tugevuselt kolme parema liiga tasemel ning Türgi seda Itaalia ja Poola kõrval kahtlemata on,“ tunnistas Kevin Saar, kes võttis pakkumise mõtlemata vastu.

„Mõnes mõttes sain selle võimaluse ka tänu Ivar Altile, kes sügisel andis Euroliiga koha TalTechile, kes mängis Türgi klubi Ankaraga. Pärast neid mänge võttis üks sealne agent, kellele minu mäng meeldis kiirelt ühendust ning küsis, kas ta saaks hakata mind esindama ja Türgis mänguvõimalusi otsima. Olin sellega nõus ja lõime käed.“

Samal ajal olid Kevin Saarel pakkumised veel Soome klubilt Akaa-Volleylt ja Tšehhimaalt Libereci Duklalt. „Olin juba soomlastega lepingut sõlmimas, kui samal päeval tuli kõne ja pakkumine liituda Altekma meeskonnaga,“ rääkis Kevin Saar, lisades, et temale oli see kohe kindlasti üks elu unistuse täitumine.

„Minu jaoks on see karjääris kindlasti suur samm edasi ja sellisel tasemel ei ole ma veel mänginud. Liigaga on liitunud palju nimekaid mängumehi ja oodata on väga hea kvaliteediga kohtumisi. Kuna meie meeskonnas on kolm välismaalast, siis kindlasti arvestatakse minu, kui ühe põhimehega.“

Hätta jäämist ja läbipõlemist Kevin Saar ei karda. „Enesekindlus on mul olemas ja tahan oma mängus kindlasti juurde panna,“ lausus ta, lisades, et kui tipptaset ei proovi, siis ei saa ka oma taset teada.

Samal ajal jätkab Kevin Saar valmistumist koondise suve teise poole kohtumisteks ja jätkuvalt on tal soov mängida, et koondisesse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.