main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andrus Koplimäe on ka tulihingeline koondise fänn. Erakogu

Andrus Koplimäe on ka tulihingeline koondise fänn. Erakogu

Andrus Koplimäe: Kure on hetkel Eesti amatööride meister

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.06.2022
09:27

Aastal 2002 kuni 2012 FC Kuressaares 142 kohtumist mänginud ja 19 väravat löönud Andrus „Näks“ Koplimäe on meeskonna arenguga rahul, kuid sooviks tulevikus näha väljakul ikka profisatsi.

Kuigi Andrus Koplimäe lõpetas FC Kuressaares mängimise juba kümme aastat tagasi on ta jäänud meeskonnale truuks, jälgib jätkuvalt Kure mänge ja on teemaga hästi kursis. „Kahjuks staadionile pole ma saanud, aga telekast ja arvutist ikka vaatan,“ märkis ta.

„Tribüünile tahaks vaatama minna ikkagi Kuressaares ja et siis seal koos sõpradega seda mängu nautida. Olen kuulnud, et seal valitseb kodumängudel korralik melu ja fännide laulud on värvikad.“

Andrus Koplimäe hinnangul on meeskond tema ajaga võrreldes muutunud kindlasti professionaalsemaks, sest satsil on medpersonal, kaks treenerit ja trennis ka kindlasti oluliselt kõvem tase. Tema ajal olid pooled poisid Saaremaal ja pooled Tallinnas ning alles mängul saadi kokku.

Sel hooajal on ta Kure mänguga seni väga rahul, sest suuri kaotusi pole tulnud ja kõik peavad meeskonnaga arvestama. „Praegune viies koht on suht maksimum, sest eespool on ju ainult profisatsid ja seepärast saab Kuret pidada praegu Eesti amatööride meistriks,“ leidis endine poolkaitsja.

„Muidugi võiks saarlasi rohkem olla, sest oma poisse on ka huvitavam vaadata ja võib-olla tooks ka rohkem publikut kaasa elama. Praegu on vist neli meie poissi, miks neid rohkem ei ole tuleb küsida treeneritelt.“

Midagi sellist, millega hetkel Kure juures rahul pole Andrus Koplimäe välja tuua ei oska. „Juba see, et nad koos treenivad on suur asi, Roman Kožuhhovski on väga hea treener ja tundub, et toimetatakse ka väga professionaalsel tasemel,“ leidis ta.

Andrus Koplimäe sõnul võiks meeskond 25 aasta pärast olla äkki juba täisprofisats, kus enamus on saarlased, keda kolm-neli muud meest toetavad. „Aga need kutid peavad olema sõbralikud ja meeskonnamängijad, sest individualistid meile ei sobi,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.