main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auto finišis. Facebook

Auto finišis. Facebook

Kermo Laus ja Alain Sivous Lõuna-Eestis kolmandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
01.09.2019
08:42

Reedel ja laupäeval sõidetud Lõuna-Eesti rallil said kaheveoliste klassi EMV5 klassis Kermo Laus – Alain Sivous Nissan Sunnyl kolmanda koha kaotades Patrick Juhe – Rainis Raidmale Honda Civicul 20,4 sekundit. Teised koha said võitjatele 17 sekundiga kaotanud Klim Baikov – Andrei Kleshchev Lada 2105-l.

“Läksime Saaremaa ralliks koostööd harjutama ja vaata värki. Hakkasime kohe konkurentsi pakkuma, kuigi mõlemad oleme olnud aasta rallist eemal,” vahendas Alain Sivous.

Lõuna-Eesti ralli 2019 võitjatena finišeerisid Georg Gross – Raigo Mõlder, kes edestasid 11 kiiruskatse kokkuvõttes Oliver Solberg – Aaron Robert Johnstonit 3,9 sekundiga.

Hooaja viienda meistrivõistluste etapi kolmas koht võistluspaarile Egon Kaur – Silver Simm, kes jäid võitjatest minuti ja 12,2 sekundi kaugusele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.