Kergejõustiklastele kaks pronksi

Kategooriad: Kergejõustik
22.02.2021
08:22

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti talviste meistrivõistluste teisel päeval võitsid saarlased kaks pronksmedalit.

60 m tõkkejooksu lisajooksus sai Johannes Treiel üle mitme aasta taas aja alla 8 sekundi, kui lõpetas 7,99-ga. Samas jooksus sai Eerik Oolup aja 8,75. Finaalis läbis Treiel võistlusmaa 8,13-ga, mis andis pronksmedali, Risto Lillemets sai 8,14-ga neljanda koha. Eerik Oolup oli 8,67-ga 6.

Meeste kõrgushüppes ületas Hendrik Lillemets algkõrguse 1.95 ja 2.00 esimesel katsel. 2.05 alistus teisel katsel, kuid 2.10 jäi ületamata. Nii Hendrik Lillemetsale pronksmedal.