main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasketes oludes. Ken Torn facebook

Rasketes oludes. Ken Torn facebook

Ken Torn sõitis tõusvas joones

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.09.2018
22:45

Türgi MM ralli JWRC arvestuses alustasid Ford Fiestaga sõitvad Ken Torn ja Kuldar Sikk tagasihoidlikult, kuid targalt sõites võideti kolm katset ja tõusti päeva lõpuks teisele kohale, jäädes liider Julius Tannertist maha 7,9 sekundiga. 

“Hommik algas kohe meie mõistes mammutkatsega, millel oli pikkust 38 km,” vahendas Ken Torn. “Kuna oli juba ette teada, et olud on keerulised, siis oligi meie taktika sõita kindla peale ja mitte võtta üleliigseid riske. Nagu ütleb ka uus Türgi vanasõna – kes arukalt sõidab, see ralli ka võidab. Selle loogikaga katsumegi finišijoone poole pürgida.”

Ken Torn ütles, et juba katsete esimesel läbimisel sai selgeks, et küsimus ei ole kas kividest mööda sõita, vaid millistest. Teel olid sügavad rööpad, milles omakorda peasuurused kivimürakad.

“Teisel ringil jõudsime aga esimese katse poole peal järele ees sõitnud prantslasele, kes korraliku tolmupilve tekitas ja kuidagimoodi mööduda võimalik ei olnud, kuniks lõpuks purunes tal pooltelg,” rääkis noor rallipiloot. “Proovime kindlasti ka kaotatud aega kohtunikelt tagasi nõuda, kuid tiim selles osas väga optimistlik ei ole. Tundub, et sellest kõigest hoolimata oli meie taktika edukas ning suutsime tänasest kuuest katsest võita koguni kolm. Päeva lõpetasime oma klassi teisel kohal ning liidrist lahutab vaid 7,9 sekundit. Homme katsume samamoodi edasi liikuda ja loodame, et see taktika tasub ennast jälle ära.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.