main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Torn-Pannas Ungari ERC. Sven Kollus

Torn-Pannas Ungari ERC. Sven Kollus

Ken Torn kindlustas autoralli EM-sarja esikoha

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.11.2020
13:46

Belgias toimuma pidanud Spa EM-ralli jääb koroonaviiruse ohu tõttu ära ja seega kindlustasid Ken Torn ja Kauri Pannas ERC3 Junior klassis hooaja üldvõidu, vahendab Delfi.

Belgias toimuma pidanud Spa EM-ralli jääb koroonaviiruse ohu tõttu ära ja seega kindlustasid Ken Torn ja Kauri Pannas ERC3 Junior klassis hooaja üldvõidu.

ERC-sarja hooaeg kahanes viie etapini, millest viimane peetakse 26.-28. novembrini Kanaaridel. ERC3 Junior klassis arvestatakse nelja paremat tulemust.

Torn on nelja etapiga kogunud 150 punkti, Hispaania sõitjal Josep Bassasel on 117 punkti. Bassasel pole võimalik enam Tornist mööduda.

ERC3 arvestuses, kus arvesse läheb viis etappi, on Bassasel veel teoreetiline šanss olemas. Maksimaalselt on ühel ERC-rallil võimalik teenid 40 punkti. Ralli esikoht annab 30 punkti, lisaks saavad punkte mõlema päeva viis kiireimat.

Torni jaoks oli tähtsam just ERC3 Junior klass. Auhind on magus – ta saab järgmisel hooajal kahel ERC-etapil osaleda Motorsport Italia võistkonna ettevalmistatud Škoda Fabia Rally2 (endine R5-klass) autoga. Lisaks saab ta enne võistlusi Škodat testida. Paketi väärtus on 100 000 eurot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.