main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ioannis Kalmazidis on häälestatud optimistlikult. Allan Mehik

Ioannis Kalmazidis on häälestatud optimistlikult. Allan Mehik

Ioannis Kalmazidis: Selveri vastu võtame mängu korraga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.11.2020
11:48

Kolm eelseisvat tulist kohtumist Balti liigas ja karikasarjas Selver Tallinnaga peavad sillutama Saaremaa Võrkpalliklubi meeskonna mänguvormi detsembri algul mängitavateks euromängudeks. Peatreener Ioannis Kalmazidise sõnul võetakse mäng korraga.

„Kaks nädalat mängupausi polnud meeskonna mänguvormile just kõige parem, sest me olime saavutanud oma mängus hea rütmi,“ tõdes Ioannis Kalmazidis. „Aga me ei tohi kurta, sest mõned teised tiimid on pidanud koroona pärast üldse karantiinis olema ja on seepärast ka vähem treeninud.“

Saaremaa Võrkpalliklubi kohtub pühapäeval Tallinnas Selveriga esmalt Balti liiga mängus ning 28. novembril ja 2. detsembril pannakse kahe kohtumisega omavaheline paremus paika karikavõistluste poolfinaalis.

Ioannis Kalmazidise sõnul on kõik mängud Selveriga erinevad ja neid kolme kohtumist ei saa võtta kui ühte ja ainust. „Selver on väga hea meeskond ja nad tulevad meie vastu tõsiste plaanidega,“ lausus saarlaste loots.

„Võrreldes esimese kohtumisega on ta teinud oma mängus sammu edasi. Kahjuks karantiini tõttu ei oska nende hetkeseisu hinnata, kuid kindlasti tulevad kõik kolm keerulised kohtumised.“

Saaremaa peatreeneri hinnangul on karikamängudel oma eripära, sest kaotaja langeb konkurentsist. „Praegu on meie peamine eesmärk jõuda karikafinaali, aga see saab olema keeruline,“ märkis Ioannis Kalmazidis.

„Esimene mäng on kodus ja teine võõrsil ning kui asi jääb kuldse geimi otsustada, siis mängime selle Tallinnas ja viimane teeb asjad veidi keerulisemaks. Aga me võtame ikkagi mängu korraga.“

Samas aitavad kolm rasket mängu Selveriga valmistuda 8.-10. detsembrini Ukrainas mängitavaks CEV Challenge sarja turniiriks. „On hea, kui me suudame olla Selveri vastu võidukad, sest see annab meestele positiivse emotsiooni mängu kvaliteedis ja mentaalselt hea tunde. Kui aga kaotame võib olukord olla teine,“ leidis Ioannis Kalmazidis.

„Kohtumised nn mullis on keerulised, kuid olukord on unikaalne. Meil on küsimusi, kuidas saab seoses viirusega kõik organisatsiooniliselt toimima, aga sportlikult oleme valmis ja võitleme kõrgetele kohtadele. Ma tean, et meie vastased mängivad head võrkpalli ja Portugali meeskond on väga tugev. Aga see kõik on esialgu teooria.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.