main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart vastuvõtul. Alver Kivi

Keith Pupart vastuvõtul. Alver Kivi

Keith Puparti debüüt lõppes kindla võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.11.2019
19:03

Laupäeva õhtul Saaremaa Võrkpalliklubis debüteerinud Keith Pupart aitas oma meeskonna RTU/Robreržadze vastu kindla 3:0 võiduni.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises juhtis võõrustajad võidulainele Keith Puparti edukas serviseeria ja vastane võideti 25:14. Järgmistes geimides ta küll enam ei mänginud, kuid ka need võideti kindlalt 25:16 ja 25:18. Oli näha, et kogenud mängumehe lisandumine on meeskonna mängus juurde pannud.

“Ma tahaks loota, et meeskond on tänu minule paremaks saanud,” rääkis Keith Pupart, lisades, et kindlasti on tihenenud konkurents kõigi jaoks positiivne ja edasiviiv jõud, millega vastastele vastu astuda.

Peatreener Urmas Tali ütles, et tegu ei olnud üllatavalt kindla võiduga ja riialastele jättis jälje ühe tempomehe puudumine. “Kui vastuvõtt on neil käes, siis on nad rünnakul päris osavad,” lausus ta.

“Me saime nende diagonaaliga täna hästi hakkama ja nad ei leidnudki sinna lõpuks õiget meest. See oli ka see millepärast tundub, et saime kergelt. Aga lätlased ei jäta kunagi pooleli, neil on selline hing sees, et kui vaja lähevad läbi seina ka.”

Samas tõdes ka Urmas Tali, et meeskond on mängus juurde pannud. “Ega me ei saa kehvemaks minna ja mingi protsess ju ikkagi toimub. Iseasi on see kui kiirelt need asjad toimuvad ja kas kõik on sellel tasemel, mida nad treeningutel näitavad. Meil on mängu kõvasti juurde pannud,” märkis ta.

Resultatiivsemad olid Daniel Maciel 15 ja Javier Jimenez 13 punktiga, geimi mänginud Keith Puparti arvele jäi 5 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.