main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas võitluses. Alver Kivi

Elari Valmas võitluses. Alver Kivi

FC Kuressaare üleminekumängudele

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.11.2019
15:42

Vaatamata tulisele võitlusele pidi FC Kuressaare tunnistama kodus Narva Transi 1:0 paremust ja see tähendab, et meeskonda ootavad Premium liigasse püsima jäämiseks üleminekumängud Pärnu Vapruse vastu.

Kuna Tallinna Kalev tegi kodus Viljandi Tulevikule 3:0 tuule alla, siis ei jäänud Kurel kodusel kunstmurul muud üle, kui saada Narva vastu võit. Turniiritabelis oli nüüd Kaleviga võrdselt punkte, aga paremus omavahelistes mängudes tõstis pealinlased päästvale kaheksandale kohale.

Nii rulluski väljakul tuline ja emotsionaalne võitlus, kus anti endast parim viimaste sekunditeni. Mängu saatuse otsustas Transi ründaja Eduard Golovljovi tabamus kohtumise 84. minutil.

“See oli sel ajal, kui mina olen siin olnud meie parim mäng,” märkis peatreener Dmitijs Kalašnikovs. “Me võitsime küll Viljandit ja Maardut, kuid Narva on hoopis teisel tasemel meeskond. Me valdasime täna initsiatiivi ja surusime neile oma mängu peale. Väljak on väike ja võib-olla jäi vajalikust meisterlikkusest puudu, aga mängu organiseerisime ja dikteerisime tempot meie.”

Dmitrijs Kalašnikovi sõnul sundis Kure vastasele enda tahtmise seekord peale. “Nii nagu me minu vigadest kaotasime Levadiale täna ei oleks juhtunud,” leidis ta. “Me kaotasime, sest läksime iga minutiga üha enam rünnakule ja muutsime oma asetusi. Nad lõid oma värava just tänu sellele, et me läksime peale. Kui oleks olnud vaja mängida 0:0 või teenida punkt, siis me poleks täna kaotanud.”

Nüüd on mängitakse Vaprusega 16. novembril Pärnus ja 23. novembril kodus. “Keskendume Pärnule, et tõestada, et väärime Premium liigat ja selleks tuleb valmistuda,” lausus Dmitrijs Kalašnikovs.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.