main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sören Kaldma võitleb palli pärast. Allan Mehik

Sören Kaldma võitleb palli pärast. Allan Mehik

Kaldma ja Tuhkanen lahkuvad, Lapa liitumas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.01.2021
09:41

Esmaspäeval treeningutega alustav FC Kuressaare on suutnud oma tuumiku suures osas säilitada. Kui Elari Valmas on mängimisest loobunud, siis lahkuvad Daniel Tuhkanen ja Sören Kaldma. Samas on testimisel mitu uut mängijat.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et on Daniel Tuhkanenile ja Sören Kaldmale nende panuse eest tänulik, sest mõlemad mehed andsid Kure mängus oma maksimumi ja olid täiega abiks.

„Danieli osas leidsime, et tema arengule on parem panna end proovile mõnes teises meeskonnas. Sörenile Kures meeldis, aga tal annab tunda vigastus ja ta otsustas teha jalgpallist pausi,“ rääkis Kožuhhovski.

Roman Kožuhhovski hinnangul on klubil siht paigas ning see on saada ainult tugevamaks ja veelgi paremaks. „Meil on meeskonna tuumik koos, testime nüüd uusi mängijaid ja paneme mängus juurde,“ oli peatreener enesekindel.

Üheks olulisemaks täienduseks võib Kurele saada seni FC Flora ridadesse kuulunud 20-aastane väravavaht Kristen Lapa, kes peaks hakkama pakkuma konkurentsi Magnus Karofeldile.

Teised testitavad on FC Flora U21 meeskonnast ründaja omadustega Artjom Jermatšenko ja Aleksander Iljin. JK Tallinna Kalevist on treeningutesse kaasatud kaitsjad Ralf-Sander Suvinõmm ja Markus Allast ning teises liigas Saue Jalgpalliklubis mängiv Henrik Kummer.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.