main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kadi Mägi koos kaaslastega rõõmustamas. Alver Kivi

Kadi Mägi koos kaaslastega rõõmustamas. Alver Kivi

Kadi Mägi asus Tartuga finaalseeriat juhtima

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.04.2018
08:22

Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ/Tradehouse tegid kolmapäeval Tartu Ülikooli Spordihoones algust kolme võiduni peetava Eesti meistrivõistluste finaalseeriaga, mille avavaatus kuulus koduvõistkonnale, vahendab volley.

Mängu algus möödus põhiturniiri võitnud Tartu Ülikool/Eedeni kontrolli all. Hästi lõikas nende rünnak, korralikult toimis ka vastuvõtt. Esimeses geimi lõpetas Ingrid Kiisk, kelle edukas rünnak tõi võõrustajatele 25:20 geimivõidu. Teine geim oli tasavägine kuni lõpuni välja, kuid otsustavatel punktidel kindlam olnud külalisvõistkond kallutas selle 25:23 tulemusega enda kasuks.

Mõnevõrra ootamatult kolmandas ja neljandas geimis külalised enam enda mängu ei leidnud, leppides kindla 16:25 ja 12:25 ning kokkuvõttes seega 1:3 (-20, 23, -16, -12) kaotusega. Seejuures spurtis Emajõelinna naiskond neljandas geimis koguni 7:0 ette. Kadi Mägi tõi võitjatele 8 punkti.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub 16. aprillil kell 19 TTÜ Spordihoones. Neljapäeval kell 19.30 alustavad Tallinna Ülikooli spordisaalis pronksiseeriaga Tallinna Ülikool ja Kohila VK/E-Service.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.