Kadi Mägi asus Tartuga finaalseeriat juhtima

Kategooriad: Võrkpall
12.04.2018
08:22

Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ/Tradehouse tegid kolmapäeval Tartu Ülikooli Spordihoones algust kolme võiduni peetava Eesti meistrivõistluste finaalseeriaga, mille avavaatus kuulus koduvõistkonnale, vahendab volley.

Mängu algus möödus põhiturniiri võitnud Tartu Ülikool/Eedeni kontrolli all. Hästi lõikas nende rünnak, korralikult toimis ka vastuvõtt. Esimeses geimi lõpetas Ingrid Kiisk, kelle edukas rünnak tõi võõrustajatele 25:20 geimivõidu. Teine geim oli tasavägine kuni lõpuni välja, kuid otsustavatel punktidel kindlam olnud külalisvõistkond kallutas selle 25:23 tulemusega enda kasuks.

Mõnevõrra ootamatult kolmandas ja neljandas geimis külalised enam enda mängu ei leidnud, leppides kindla 16:25 ja 12:25 ning kokkuvõttes seega 1:3 (-20, 23, -16, -12) kaotusega. Seejuures spurtis Emajõelinna naiskond neljandas geimis koguni 7:0 ette. Kadi Mägi tõi võitjatele 8 punkti.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub 16. aprillil kell 19 TTÜ Spordihoones. Neljapäeval kell 19.30 alustavad Tallinna Ülikooli spordisaalis pronksiseeriaga Tallinna Ülikool ja Kohila VK/E-Service.