main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ivar Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Ivar Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Kabe kiirturniiri võit Ivar Truule

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
17.11.2017
08:20

Kolmapäevaõhtusel kabe kiirturniiril mängiti omavahel kaks partiid muudetud algseisust.

Enne viimast vooru oli võrdselt 3 punkti Ivar ning Jaan Truul. Võrdse skoorini jõuti erinevaid teid pidi. Ivar Truu viigistas Villu Kallasega mõlemas partiis, aga võitis Jaanus Kiili samuti mõlemas. Jaan Truu mängis nii Kallase kui Kiiliga 1,5:0,5.

Viimases voorus kohtusid Truud omavahel. Seal sai Jaanile saatuslikuks mõtlemisaja ebaratsionaalne kasutamine. Ränk ajapuudus esimeses partiis viis selleni, et tal jäi lihtne võit võtmata.

Teises partiis tegi Ivar võitva kombinatsiooni, kuid lasi oma tekkinud kabe kolme kivi hinnaga kinni püüda. Seepeale jäi Ivar küll enamkiviga, kuid tsenter oli vastase käes. Viigiks pidi Jaan tegema seeria täpseid käike, kuid ajapuuduses ta eksis ja ületas mõtlemisaja juba kaotusseisus.

Nii jäid lõpuks selged ühepunktised vahed: 1.Ivar Truu 4,5; 2. Jaan Truu 3,5; 3. Villu Kallas 2,5 ning 4. Jaanus Kiil 1,5 punkti.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.