main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolme päeva jooksu medalid

Kolme päeva jooksu medalid

Jooksuvõistluste medalid kandideerivad parimaks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
23.12.2021
08:24

Marathon100 korraldab ka sel aastal Eesti ilusaima jooksumedali valimise. Konkursil osalevad kõik medalid, mida mainiti Marathon100 Facebooki lehel toodud üleskutses. Konkurentsis on ka Kuressaare linnajooks ja kolme päeva jooks.

Veebihääletus Eesti ilusaima jooksumedali valimiseks kestab laupäeva hommikuni, hääled lüüakse lukku 25. detsembril kell 10.

Vali alljärgnevast valikust oma lemmik. Kui sa tõesti ei suuda ühte ainsamat välja valida, siis vali kaks või kolm. Esikolmiku järjestus pole oluline, kõik hääled on lõpptulemustest samaväärsed. Seega, kui sinu arust on üks üle kõige, hääletagi vaid selle ühe medali eest. Anna oma hääl vaid korra. Samast seadmest antud korduvad hääled kustutatakse ning neid ei arvestata.

Meenutuseks kõik lõppvooru pääsenud medalid tähestiku järjekorras. Audi heategevuslik vana-aasta jooks, Eesti500 ja Eesti1000, Elva südaööjooks, Iganurga maraton, Jaansoni kahe silla jooks, Janeki maraton, Kuressaare linnajooks, Maru järvejooksud, Neptunas Eesti ööjooks – Narva talv, Neptunas Eesti ööjooks – Rakvere, Neptunas Eesti ööjooks – Tallinn, Pärnu rannajooks, Pärnu suvejooks, Pärnumaa Võidupüha maraton, Saaremaa kolme päeva jooks, Tallink maijooks, Tallinna maraton, Tallinn-Tartu, Tartu linna- ja maastikumaratonid, Vormsi maraton.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.