main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johan Vahter soojendusel. Irina Mägi

Johan Vahter soojendusel. Irina Mägi

Johan Vahteril Saaremaa VK-s jätkamisel kahtlusi polnud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.06.2019
10:20

Saaremaa Võrkpalliklubi lõi taas käed meeskonna libero Johan Vahteriga, kellele on sügisel algav hooaeg meeskonnaga juba kolmas.

“Juss (Johan Vahter) on tõsine töömees ja kindlasti saab see töö nüüd veelgi paremaks tulemuseks ka palliplatsil vormistatud,” kommenteeris libero jätkamist Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp.

Johan Vahter ütles, et valik oli tema jaoks üpris lihtne, sest ta on juba kaks hooaega klubis mänginud, teab selle toimimist ja tausta ning siin pikka juttu ei olnud. “Kui meeskond muutub veelgi professionaalsemaks, siis tuleb ka ise juurde panna ja peab rohkem pingutama,” rääkis libero, lisades, et tugevad mehed on tulemas ja seepärast ei saa ise tasemes alla jääda.

“Eks mul tuleb igas asjas juurde panna, et oma mänguga võimalikult kasulik olla. Tahaks loota, et hooaeg kujuneb nii klubile, kui minule endale võimalikult heaks ja suudame taas tiitlid ära võita.”

Johan Vahteri hinnangul kulges eelmine aasta meeskonnal küll üle kivide ja kändude, kuid tegelikult polnud ju väga viga, sest igas koduses sarjas saadi ju medal. “Paraku oli esimene hooaeg lihtsalt ülihea,” leidis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.