main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andre Kiil võidukarikaga. Erakogu

Andre Kiil võidukarikaga. Erakogu

Andre Kiil Lätis crosskartil võidukas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.06.2019
15:59

Andre Kiil võitis Lätis Bauskas Musa Racelandi rajal toimunud autokrossi Euroopa meistrivõistluste raames tehtud RIX cupi crosskartide testsõidu.

Kohal olid rallikrossi Euroopa meister Reinis Nitiss ja Ronalds Baldins, kes on Läti superstar olnud nii motokrossis, kui ka rallis. Viimasega pidas Andre Kiil maha võimsa võistluse esikoha nimel.

“Võistlus kulges raskelt, kuna vastased olid karmid,” tõdes Andre Kiil. “Esimeses kahes eelsõidus olin teine Baldinsi järel, kolmandas juba sain tast jagu ja finaalis samuti, kuigi startisin teise koha pealt nii eelsõitudes, kui ka finaalis. Aga muidu oli vägev rada ja tige võiduajamine.”

Andre Kiil avaldas lootust, et järgmisel aastal on Euroopa meistrivõistluste kalendris sees ka crosskart.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.