main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult Sven Issajev, Janek Saar, Heiki Sullakatko. Gunnar Usin

Vasakult Sven Issajev, Janek Saar, Heiki Sullakatko. Gunnar Usin

Janek Saar tegi jälle duubli

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
02.12.2018
18:16

Kuressaare spordikeskuses peetud meeste üksikmängus Janek Saarele jälle vastaseid ei leidunud.

Finaalis alistas ta Sven Issajevi tulemusega 3:1. Pronksmedal riputati kaela Heiki Sullakatkole, kes alistas kolmanda koha mängus Veljo Väljakivi tulemusega 3:2. Draamat jagus sellesse mängu omajagu, sest Väljakivi juhtis otsustavas geimis veel 10:8 ja omas seega kahte järjestikust matšpalli…

Kokku osales meeste turniiril kümme mängijat.  Meespaarismängus oli eskolmik alljärgnev: 1. Sven Issajev – Janek Saar, 2. Aare Lehtsi – Heiki Sullakatko, 3. Veljo Väljakivi – Tiit Väljakivi.

Segapaarismängus ei andnud Tiia Müürisepp ja Heiki Sullakatko oma vastastele geimigi. Hõbemedalid pälvisid Merle Poopuu ja Janek Saar, pronks kuulus paarile Kadri Väljakivi – Tiit Väljakivi.

Gunnar Usin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.