main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teise etapi esikolmik: (vasakult) Alar Andrejev, Gennadi Andrejev, Gunnar Usin, Aare Trave, Enno Kermik, Urmo Auväärt. Erakogu

Teise etapi esikolmik: (vasakult) Alar Andrejev, Gennadi Andrejev, Gunnar Usin, Aare Trave, Enno Kermik, Urmo Auväärt. Erakogu

Duode etapi võitsid Aare Trave ja Gunnar Usin

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
02.12.2018
18:13

Laupäeval peeti Uduvere petankihallis Saaremaa talviste karikavõistluste teine etapp.

Duode võistluses kujunes esikolmik alljärgnevaks – 1. Aare Trave/Gunnar Usin, 2. Alar Andrejev/Gennadi Andrejev, 3. Enno Kermik/Urmo Auväärt. Finaalis alistasid Trave/Usin tulemusega 13:4 Andrejevid ja Kermik/Auväärt võitis pronksimängus Siim Sooäärt/Ken-Erki Kermikut 13:6.

Kokku osales turniiril kaheksa mängijat. Järgmine etapp on kavas laupäeval, 22. detsembril kl 10, kavas jällegi paarismäng.

Karika korraldustoimkond

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.