main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jalgpalli Rahvaliigas lüüakse maikuus pall taas mängu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.04.2015
13:42

Jalgpalli Rahvaliiga kuues hooaeg on algamas. Saaremaal osaleb tänavu seitse võistkonda, kes mängivad omavahel kaks korda läbi.

Eestis on võistkonnad Rahvaliiga A-tasandil jaotatud 11 alagruppi, ühe neist moodustab Saaremaa. A-tasandil pääsevad play-off kohtumistele 32 paremat.

Kohtumised peavad võistkonnad ise kokku leppima ning esimesel võimalusel protokolli jalgpalliliitu toimetama. „Turniiritabelisse on hetkel märgitud ka kuupäevad, mille peale vajutades on näha, kes on kodumeeskond. Olulisel kohal on pooltevahelised kokkulepped, sest mäng ei pea toimuma just sel päeval, mis tabelis on märgitud,“ tõi Eesti Jalgpalli Liidu rahvajalgpalli juht Ants Juhvelt näite.

„Lisaks panen võistkondadele südamele, et mängijad oleks vähemalt kohtumisele eelneval päeval meie kodulehe kaudu registreeritud, sest vaid neid mängijaid võib mängupäeval protokolli lisada.“

Mängud peaks algama 6. mail, kui lähevad vastamisi Atletico – Lümanda Rähnid, Karja kihelkonna Karistussalk – FC Salme, FC Were – FC Smuuli. Lisaks neile osaleb veel FC Taritu.

Rahvaliigas osaleb sel aastal üle Eesti 170 võistkonda ligikaudu 3500 mängijaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.