main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Ehlvest simultaanil. Alver Kivi

Jaan Ehlvest Malefestivalil kõrgeid sihte ei sea

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
02.06.2023
08:25

Pärast Saaremaa kaubamajas kaheksa mängija vastu antud malesimultaani ütles suurmeister Jaan Ehlvest, et on hea, kui Malefestivalil õnnestub mõnda tugevat vastast võita.

„Kaheksa vastast simultaani jaoks väga palju ei ole, aga see nõuab ikkagi kontsentreeritust,“ tunnistas Jaan Ehlvest. „Ega ta nüüd professionaalne tase ei olnud, aga kui on vastu 30 mängijat võib teine kord mingi näpukas ka tekkida. Oli selline hobi simultaan ja päris tore üritus.“

Nädalavahetusel toimuval Saaremaa Malefestivalil teeb Jaan Ehlvest kaasa. „Ma suuri kohti enam taga ei aja, male on ikkagi sport ning siis sa pead sellega ikkagi iga päev tegelema ja treeninglaagrites istuma,“ lausus ta, lisades, et spordina on male jäänud tahaplaanile.

„Et maailmatasemel kaasa teha peab seda asja võtma ikkagi väga tõsiselt. Aga sellele turniirile ma kõrget kohta taga ajama ei lähe, ehk saab mängust rahuldust ja õnnestub äkki ka mõnda tugevamat maletajat võita.“

Simultaanil mängisid Jaan Ehlvesti vastu Meelis Kaubi, Jaan Mehik, Risto Leedo, Einar Vaiknurme,, Ardo Andreas Jaansalu, Vladimir Pennert ja Jüri Saar, kes kaotasid, Rain Kilumets sai kätte viigi.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.