main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaak Turja järgmist käiku mõtlemas. Alver Kivi

Jaak Turja järgmist käiku mõtlemas. Alver Kivi

Jaak Turja – maakonna seenioride meister kiirmales

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
26.10.2020
11:31

Pühapäeval peetud Saare maakonna seenioride kiirmale meistrivõistlustel oli 6 osavõtjat. Meistriks krooniti Jaak Turja, kes kogus 4,5 punkti 5-st.

Hõbedale tuli 3,5 punktiga eelmise aasta edukaim Milde Burkova ning pronksi teenis Arvo Kallas 3 punktiga. Võistluste favoriit Ilkka Mustonen alustas kahe kaotuse ja viigiga ning 2,5 punkti ei andnud enamat neljandast kohast.

14. oktoobril alustati maakonna välkmale meistrivõistlustega, kus 6 osaleja seas võimutses Mustonen, võites 2-ringilisel turniiril kõik 10 partiid. Järgnesid Turja 5 ja Burkova 4,5 punktiga.

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad järjekordsed malelahingud – laupäeval peetakse SÜG-s piirkondade mängud ning pühapäeval toimub kiirmale meistrivõistluste teine etapp spordikeskuses. Mõlemad võistlused algavad kell 10.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.