main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ivar Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Ivar Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Ivar Truule mälestusturniiri võit

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
12.01.2019
09:45

Meie teeneka kabetaja Paul Antsaare (1946-2011) mälestusturniiril osalenud kabetajatest enamik on temaga korduvalt võistlustel kohtunud. Erandiks Meelis Uuväli, kes hakkas maakonnavõistlustel osalema juba peale Pauli lahkumist ning on viimasel ajal tugevasti ja tasakaalukalt mängima hakanud.

Pärast esimest topeltvooru pääses juhtima Ivar Truu ning hoidis poolepunktist edu Algo Laidvee ees viimase vooruni. Kui seal Laidvee esimese partii Uuvälile kaotas ning Truud omavahel viigistasid, paistis võitja selge olevat.

Kuid teises partiis võttis Laidvee kiire revanši ning Ivar Truu sattus raskustesse. Mõlemapoolse ajapuuduse rabinas õnnestus tal siiski viigistada ja seega turniir võita 7,5 punktiga 10-st. Laidvee kogus 7 ning Uuväli ja Jaan Truu võrdselt 5 punkti, Matšivõite oli Uuvälil üks rohkem ning seega läks kolmas koht temale. Tublilt mängisid ka Villu Kallas (3,5 p.) ja Olev Krull (2 p.).

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.