main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank vabaviskel. Siim Semiskar

Indrek Kajupank vabaviskel. Siim Semiskar

Indrek Kajupank: peab hakkama vaatama, kust leiva lauale saab

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.04.2020
08:35

Rapla AVISE meeskonna saarlasest kapten Indrek Kajupank ei oska öelda, millised saavad olema koroona kriisi tulemused Eesti korvpallile, kuid tema hinnangul liiga tase mõneks ajaks kindlasti langeb.

„Paremad mängumehed saavad võib-olla välismaale, kus klubid ja liigad tugevamad ning see tähendab, et meie liiga võib täiesti ära vajuda,“ tõdes Indrek Kajupank. „Meie alaliit teeb praegu kindlasti tugevasti tööd, et korvpall oleks jätkuvalt huvitav, kuid samal tasemel jätkamine saab lähiajal olema keeruline.“

Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi ütles Betsafe podcastis, et kui vähegi võimalik soovitakse jätkata Eesti-Läti ühisliigaga. „Soovime minna edasi samamoodi, sest liigal on olemas tase ja atraktiivsus. Kui palju klubisid ja meeskondi alles jääb sellele täna vastust pole. Klubid ja fännid tahaksid siiski võimalikult kõrgetasemelist korvpalli,“ lausus Kuhi.

Indrek Kajupank ütles, et mängijad on enamuses siiski skeptilised ja nii mõnigi on hakanud otsima või ka juba leidnud endale mõne teise töö. „Nalja pole, peab hakkama vaatama, kust leib lauale saada,“ märkis ta.

„Ma pole sellega küll veel konkreetselt tegelenud ja olen kodus olnud rohkem lapsevanema rollis. Vaatame, äkki loksub kõik lähitulevikus ikkagi paika. Ega sport ja korvpall ära kao, aga mis kujul on lahtine.“

31-aastase Indrek Kajupanki sõnul on ta hakanud siiski mõtlema ka karjääri lõpetamisele ja uute väljundite otsimisele. „Elus peab edasi vaatama,“ põhjendas ta. „Eks karjääri jooksul on olnud palju vigastusi ning keha ja põlved on minust tegelikult tänu nendele palju vanemad.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.