main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank vabaviskel. Siim Semiskar

Indrek Kajupank vabaviskel. Siim Semiskar

Indrek Kajupank jätkab Rapla meeskonnas

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
27.08.2019
08:38

Viimastel hooaegadel Eesti-Läti meeste korvpallimeistrivõistlustel AVIS Rapla meeskonda kuulunud ääremängija Indrek Kajupank jätkab oma karjääri koduklubis.

“Nagu viimased aastad on olnud, muutusi ei ole,” tunnistas ta. “Käsi me varakult ei löönud, sest mul oli hooaja lõpus saadud vigastus, mida tuli suvel ravida. Eks teised klubid pelgasid seda ka ja väga palju variante ei olnud.”

Indrek Kajupanki sõnul on Raplal alati kõige suuremad eesmärgid ja kindlasti on need seatud ka sügisel algavaks hooajaks. “Kevadel jäime medalita ja siin mängis iga asi oma rolli,” tõdes ta, lisades, et vastased olid head ja meeskond ei olnud sellel tasemel, mis oleks vaja olnud.

Saaremaa korvpalliga on Indrek Kajupank püüdnud end kursis hoida ja paraku jättis vigastus ta eemale Gibraltaril toimunud Saarte mängudelt. “Eks me oleme Siim Hiiega ikka rääkinud sellest, mis noored teevad ja kui Enn Laanemäed näen, siis küsin, mis tema teeb. Ja kohalikel meistrivõistlustel on ka tuttavad ja sugulased mängimas ning saan teada, mis toimub.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.