main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk on taas Saaremaa Võrkpalliklubi mees

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.08.2020
11:19

Saaremaa Võrkpalliklubi annab teda, et meeskonnaga liitus taas esimesel hooajal kõik tiitlid võita aidanud diagonaalründaja Hindrek Pulk, kellelt oodatakse möödunud hooajal Prantsusmaa tippklubis lisandund kogemuste realiseerimist uuel hooajal.

„Leian, et Saaremaa Võrkpalliklubis on mul parimad võimalikud tingimused oma tervis korda saada,“ põhjendas suvel õlavigastusega kimpus olnud ning kahel vahepealsel hooajal Bigbank Tartus ja Prantsusmaal Chaumont Volley-Ball 52-s mänginud Hindrek Puk.

Hindrek Pulk ütles, et eelmine hooaeg Prantsusmaal oli pidev enese otsimise ja tõestamise aeg. „Midagi halba ei tasu kunagi kaasa võtta,“ tõdes diagonaalründaja.

Selline võimaluse ootamine õpetas olema veelgi kannatlikum. Usun, et heas võistkonnas treenimine suutis ka minu mängukvaliteeti kõrgemale kergitada. Nüüd ootan, et saaksin täielikult terveks ja soovin olla klubi eesmärkide realiseerijaks.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.