main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. Irina Mägi

Hindrek Pulk rünnakul. Irina Mägi

Hindrek Pulk: finaal on hoopis teine mäng

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.02.2019
08:42

Eesti-Läti võrkpalli ühisliigas teiseks langenud BIGBANK Tartuga Kuressaare spordihoones Saaremaa Võrkpalliklubile kaotanud saarlasest diagonaalründaja Hindrek Pulk usub oma meeskonna võimalustesse.

“Kui me finaalis kokku saame, siis see on hoopis teine mäng ja kõik algab null-nullist. Kes suudab oma närve rohkem talitseda on võitja,” leidis Hindrek Pulk, kes eelmisel hooajal aitas just Saaremaa kolme tiitlivõiduni.

“Taas Kuressaares mängides oli tunne äge, lihtsalt natuke teistmoodi, kui eelmisel aastal. Määravaks said meie oma vead, sest kui ikka ei oska servi 9X9 ruutu sisse lüüa, siis ei ole midagi teha. Ja peab ka endale tuhka pähe raputama, et mäng ei tulnud välja ja üldse ei saa rahule jääda.”

Hindrek Pulga hinnangul on Saaremaa meeskond taas väga võimas. “Saaremaal on kahe meeskonna jagu mängijaid, meil sellist pinki ei ole,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.