main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helina Tarkmeel palliga. Jana Pipar/EJL

Helina Tarkmeel palliga. Jana Pipar/EJL

Helina Tarkmeel aitas koondise suureskoorilise võiduni

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.09.2021
09:00

Tüdrukute U17 jalgpallikoondis võõrustas EM-valikturniiri kohtumises Moldova eakaaslasi ja võitis 10:0. Helina Tarkmeel tegi kaasa kogu kohtumise.

Ka järgmised kaks alagrupimängu toimuvad Tallinnas, kui 30. septembril võõrustatakse Põhja-Makedoonia eakaaslaseid ning 3. oktoobril Ukrainast tulnud tütarlapsi. Järgmisesse vooru saamiseks tuleb grupis jääda kas esimeseks või siis äärmisel juhul teiseks (üks kuuest saab samuti edasi). Siinkohal tuleb aga silmas pidada, et Eesti neiud mängivad B-tasandil ning kui pääsetakse järgmisesse vooru, siis seal tulevad vastu A-tasandi naiskonnad.

Kõik Eesti osalusega kohtumised peetakse A. Le Coq Arenal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.