main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg on jätkuvalt Saaremaa Võrkpalliklubi mees

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.08.2020
10:03

Saaremaa võrkpalliklubi annab teada, et oma neljandat hooaega kodusaarel alustab nurgaründaja Helar Jalg.

Läbi aastate on Helar Jalg mänginud Saaremaa Võrkpalliklubis olulist rolli ja väljakul omad asjad ilusti ära teinud. „Ootan edukat ja põnevat hooaega, mille saaks ka korralikult lõpuni mängida ning mis kõige tähtsam, tahaks terve püsida, et meeskonnale võimalikult kasulik olla,“ lausus 26-aastane nurgaründaja, kes ootab, et fännid meeskonda samamoodi toetama tuleks.

Helar Jalg ütles, et möödunud hooajal hakkas meeskond mängima väga tipp-topp võrkpalli ja siis keeras kahjuks koroona kõik pea peale. Nüüd loodab ta, et uuel hooajal hakatakse samasugust võrkpalli mängima juba sügisel.

„Kui vaadata kolmele aastale tagasi, siis suurim muutus on ilmselt olnud treenerivahetus. Meeskond on jätkuvalt professionaalne ning eesmärgiks on mängida esikohtadele nagu on olnud igal aastal,“ märkis Helar Jalg.

„Kui on võimalus esindada kodusaare meeskonda, siis teen seda jätkuvalt heameelega. Suur rõõm on ka selliste fännide ees mängida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.