main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Heddi Pruul olukorda klaariks löömas. Alver Kivi

Heddi Pruul olukorda klaariks löömas. Alver Kivi

Heddi Pruul on FC Kuressaare naiskonnas tagasi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.05.2020
09:14

FC Kuressaare ridades 112 kohtumist mänginud ja 1 värava löönud kaitsja Heddi Pruul on vahele jäänud hooaja järel naiskonnas tagasi ja loodab anda peagi enda poolse tõhusa panuse esiliiga hooajale.

„Ma ei oska kodus ilma jalgpallita kuidagi olla,“ rääkis pere juurdekasvust tulenevalt hooaja vahele jätnud Heddi Pruul, kes loodab, et jõuab treeningutega peagi teiste mängijate tasemele ja vormi jõudmine toimub kiirelt. „Arvan, et ma pole veel oma oskusi niipalju kaotanud,“ oli ta optimistlik.

Heddi Pruuli sõnul on naiskonnas palju uusi mängijaid ja koosseis on noorenenud. „Varasema esiliiga kogemuse pealt usun, et kui tahetakse mängida, siis saab selles liigas ka hakkama. Ma arvan, et motivatsiooni peaks kõigil olema,“ märkis ta.

Initsiatiiv Heddi Pruuli kaasamiseks tuli peatreener Roland Kütilt, kes küsis kogenud kaitsja käest sellise võimaluse kohta. „Heddi tunnistas, et on sellele mõelnud ja kokkuvõttes on tema liitumine meie naiskonnaga suur asi,“ lausus ta.

„Meie võistkonna mängijate arv ei ole paraku väga suur. Heddi on aga kogemustega mängija, ma tean mida temalt naiskonnas oodata ja kindlasti ta annab oma kogemustega võistkonnale palju juurde.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.