main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hannes Sepp fänne ergutamas. Irina Mägi

Hannes Sepp fänne ergutamas. Irina Mägi

Hannes Sepp: rahuldab vaid edasipääs

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.12.2019
17:10

Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp on seadnud meeskonnale CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis Saaremaa Võrkpalliklubile Iisraeli klubi Hapoel Yoav Kfar Saba vastu eesmärgiks edasipääsu.

Hannes Sepa hinnangul on raske öelda, kas meeskond on praegu oma parimas vormis, aga ta leiab, et ollakse korralikus seisus. “Kolmapäeval läheme kindlasti võitma ja sellest vastasseisust ei rahulda meid kaotus, vaid tuleb kindlasti edasi pääseda,” oli ta enesekindel.

“Nende võõrustamisega on läinud väga lihtsalt. Iisraeli riigi sportlastele kehtivad suured turvanõuded ja nad organiseerisid oma asjad kõik ise. Oma siinviibimise kohad avalikustasid nad mulle suhteliselt hilja ja siin pistmist ei olnud. Küll oli aga omajagu tegemist, et Iisraelis kõik vajalik dokumentatsioon korda saada. Asjaajamist oli kordadest rohkem.”

Kui tavaliselt vahetavad meeskonnad vastasega Euromängu eel oma mänguvideosid, siis Saba Hapoeliga nii ei olnud. “Algul olid nad nõus videosid jamaga, aga siis ütlesid, et ikka ei anna,” rääkis Hannes Sepp.

“Aga me kasutasime koos Märt Pajusaluga oma häid kontakte Euroopas ja meil on mängude videod olemas, selles mõttes muret ei ole. Tavaliselt Euroopas sellist praktikat ei ole, sest nagunii need videomaterjalid saadakse kätte. Ei ole mõtet asja keeruliseks ajada.”

Hannes Sepa sõnul on Euromäng pealtvaatajatele kindlasti erilisem. “See on midagi muud, kui meie tavaline liigamäng. Eks paneme siin tulesid ja vilesid ka juurde, lisame valgusshowd ja muud põnevad. Kindlasti on vaja tulla saali varem, sest rahvast on tulemas palju ja hiljaks jäädes kõige paremaid kohti ei pruugi saada,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.