main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskonna parim Kristina Teern. Allan Mehik

Naiskonna parim Kristina Teern. Allan Mehik

FC Kuressaare naiskond valis parimaks Kristina Teerni

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.12.2019
08:50

FC Kuressaare naiskond valis oma lõppeva aasta parimaks ründaja Kristina Teerni, kes lõi Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises liigas parimana 24 väravat.

“Ma natukene oskasin oodata, aga arvasin, et ei saa,” tunnistas Kristina Teern. “See on minu jaoks kindlasti oluline, sest Roland (Kütt) ootas minult palju ja ma üritasin anda endast parima ka siis, kui see alati välja ei tulnud. Aga ka teised mängijad väärivad seda  ja ma ei pea end teistest paremaks, sest kõik on võrdselt panustanud.”

Kristina Teerni sõnul ei tundnud ta end otseselt naiskonna liidrina, aga tunnetas, et teised ja treener ootavad temalt natuke rohkem. “Seda tunnustust oli kindlasti väärt ka Karmen Kelsi Kruut, kuna ta oli meie kaitseliini tugitala. Aga see tiitel kindlasti motiveerib sellega, et pean järgmine aasta sama moodi ja isegi rohkem pingutama,” lausus noor ründaja.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.