main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Käimas on noormeeste mäng. Alver Kivi

Käimas on noormeeste mäng. Alver Kivi

Gümnaasiumide karikaturniiril mängiti korvpalli

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.03.2019
08:29

Kuressaare gümnaasiumide sportmängude karikavõistlustel oli esimese alana kavas korvpall, kus neidudest oli võitja Saaremaa Ühisgümnaasium ja noormeestest Kuressaare gümnaasium.

Kuressaare spordihoones mängitud neidude kohtumise võitis SÜG 21:10. Võidukas naiskonnas mängisid Huberta Karma, Gendra Allikmaa, Karola Soe (võistkonna parim), Johanna Priske, Triinu Eliise Põld, Anni Kuuseok, Lotta Meet, Eliisa Kirst ja Luise Vevers, treener Enn Laanemäe.

Noormeeste mängu võitis KG 47:38. Võistkonnas mängisid Joosep Praks, Karl Meresalu, Eke Ao Nettan, Maksim Losnikov, Mattias Rihvk (võistkonna parim), Aleksander Tõru, Sten-Erik Liiv, Aleksander Lember, Mikk Meisterson ja Gregor Kaljumäe, treenerid Gabriel Sepp ja Sander Suurhans.

Karikavõistlused, kus mängitakse korv-, võrk- ja jalgpalli toimuvad Saaremaa spordikooli korraldusel 2009. aastast. Seni on olnud 28,5:23,5 parem KG. Järgmine kord kohtutakse 26. märtsil ja siis on kavas võrkpall.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.