main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eelmise hooaja viimase värava tähistamine. Allan Mehik

Eelmise hooaja viimase värava tähistamine. Allan Mehik

FC Kuressaare alustab hooaega Narva Transi vastu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.03.2019
08:28

FC Kuressaare teeb Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas avalöögi Narvas, kui Kalev-Fama staadionil kohtutakse laupäeval Narva JK Transiga.

„Trennid on tehtud ja valmistumine kulges plaanide kohaselt,“ märkis peatreener Jan Važinski. „Hetkel on mure vigastustega ning eemale jäävad Rasmus Saar, Amor Luup ja Otto-Robert Lipp. Samas on vigastus üks jalgpalli osa ja hooaja peale tuleb neid ikka ette. Kes terved on valmis andma Narvale lahingut.“

Jan Važinski sõnul on meeskonna võimalustest liigas kõrgeid sihte seadva Transi vastu keeruline hinnata, kuigi väike info on nende kohta olemas ja ta eeldab, kuidas narvakad võiks mängida. „Enam-vähem oleme kursis, aga ei saa öelda, et sellest oleks palju abi. Loodame, et neil pole veel piisav kokkumäng ja saame eelise. Aga näeme milliseks mäng kujuneb,“ lausus ta.

Jan Važinski ei ole mõelnud, et avamängus oleks võinud olla mõni teine vastane, sest selline on kalender ja peab oleme rahul. „See oleks spekulatsioon, kui ütleksin, et parem oleks alustada tugevama või nõrgema vastasega. Mängime sellega kes meil vastas on ja see on Trans,“ lausus Jan Važinski.

Ka ei ole peatreeneri hinnangul vahet sellel, kas mängida esimene mäng kodus või mängida võõrsil. „Kõik vastased austavad meid juba ja isegi Elva tuli päev varem kohale, nagu oleks kohal olnud ka Narva,“ leidis Jan Važinski. „Meie oleme harjunud pikkade sõitudega. Nii oleme juba reedel Tallinnas ja laupäeva hommikul liigume sealt Narva.“

Koosseis: Elari Valmas, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Magnus Karofeld, Mairo Miil, Mario Pruul, Märten Opp, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Ranon Kriisa, Rauno Tutk, Reivo Vinter, Roland Kütt, Sander Laht, Sander Seeman, Silver Alex Kelder.

Peatreener Jan Važinski, väravavahtide treener Roland Kütt ja füsioterapeut Reet Tepaskind.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.