main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peakomitee liikmed Guernsey inimestel külas. Islandfm.com

Peakomitee liikmed Guernsey inimestel külas. Islandfm.com

Guernseyl jätkatakse viiruse levikust hoolimata Saarte mängude suunal

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
13.04.2020
08:50

Kuigi koroona viiruse leviku tõttu on maailmas jäänud ära mitmed spordivõistlused ja järgmisse aastasse on lükatud ka Tokyo olümpiamängud jätkavad 2021. aasta Saarte mängude korraldajad Guernseyl oma plaanidega viia need mängud läbi 3.-9. juulini.

Guernsey mängude direktor Julia Bowditch jätkab oma meeskonnaga tööd selle nimel, et kindlustada valmisolek 23 saare delegatsioonide võõrustamiseks järgmisel suvel. „Me oleme hetkel oma töödega väga heas seisus,“ ütles Bowditch portaalile Islandfm.com.

„Meie korraldustiimid töötavad vajalikus rütmis ja on regulaarses kontaktis teiste samades suundades toimetavate töörühmadega. Me jätkame teiste saarte esindajatega tavapärast kommunikatsiooni.“

Julia Bowdich tõdes, et kovid-19 pandeemia on mõjutanud sporditegemist üle kogu maailma. „Oleme pidevas ühenduses IIGA täitevkomiteega ja oleme kokku leppinud, et nende aastakoosolek, mis pidi toimuma siin Guernsey’il käesoleva aasta juulis lükatakse edasi,“ märkis mängude direktor.

„Hetkel on vara öelda, kuidas olümpiamängude edasilükkamine mõjutab Guernsey 2021 võistlusi, kuid meie jätkame oma plaanide kohaselt. Töötame koos peakomitee ja liikmessaartega, et kindlustada järgmisel suvel võimalikult kõrgetasemelised mängud. Enam, kui 650 inimest on registreerinud end sellele spordipeole vabatahtlikuks.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.