main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gert Kaldmäe Orissaare meeskonnas maakonna meistrivõistlustel. Alver Kivi

Gert Kaldmäe Orissaare meeskonnas maakonna meistrivõistlustel. Alver Kivi

Gert Kaldmäe korvpalli maailmameistrivõistlustel

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2018
07:54

3.-7. oktoobrini Hiinas peetavatel esimestel FIBA U23 3×3 korvpalli maailmameistrivõistlustel sai Eesti U23 3×3 koondis (Gert Kaldmäe, Kermo Normann ning Jaagup ja Joosep Russak) alagrupivastasteks Läti, Ungari, Mongoolia ja Indoneesia.

“Võimalik, et U23 3×3 MM-il sai Eesti paremad alagrupivastased, kui U18 3×3 koondised Buenos Airese noorte olümpiamängudel, kuid vastaseid alahinnata ei saa sellelgi võistlusel”, hindas Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul loeb sel alal väga palju 3×3 mängukogemus, mida isegi Indoneesia võistkonnal on rohkem kui Eestil.

“Alagrupi favoriidiks võib siiski pidada Ungarit või Lätit, kuid usun, et Eestil on võimalus FIBA U23 3×3 MM-il play-offi edasi pääseda”, ütles Kimmel basket.ee-le.

U23 sarjas on tegemist esimeste FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustega, kuhu Eesti U23 noormeeste koondis pääses tänu FIBA 3×3 reitingupunktidele. Võistluste info ja ajakava leiab FIBA3x3 lehelt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.