main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar lõi kaks väravat. Alver Kivi

Maarek Suursaar lõi kaks väravat. Alver Kivi

FC Kuressaare võidulainel tagasi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.10.2017
21:23

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga eelnevates voorudes mõned valusad kaotused saanud FC Kuressaare alistas võõrsil Tallinna FC Levadia U21 3:2 ja on võidulainel tagasi.

“Vähemalt tegime päris korraliku mängu ja näitasime jälle oma taset,” rääkis meeskonda juhendanud Martti Pukk. “Mängisime päris hästi, mõlemal poolel oli väravavõimalusi, kuid lõpuks tõmbasime meie pikema kõrre.”

Maarjamäe staadionil vihmasajus ja rasketes oludes mängitud kohtumises avas 16. minutil mänguskoori Maarek Suursaar. 34. minutil mängis Sander Viira karistusalas käega ja kohtuniku määratud penalti realiseeris Jevgeni Gurtšioglujants. 1:1 viigiga esimene poolaeg ka lõppes.

Teist poolaega alustasid taas paremini saarlased ja 49. minutil lõi Maarek Suursaar 2:1. Paraku lasti võõrustajatel taas viigistada, kui Cristofer Kuusma lõi 59. minutil 2:2. Lõppskoori vormistas aga 77. minutil vahetusest sekkunud Mario Stern.

“Esimene värav oli meie jaoks tööõnnetus,” tõdes Martti Pukk. “Kui seda poleks olnud, mine tea, äkki oleks ka võit olnud suurem. Aga see väike mängupaus kulus meile ära, sest riietusruumis olid kõik lõbusad ja soojendusel rõõmsad. Leppisime kokku, et anname samaks põhjuse ka pärast mängu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.