Annika Köster heas hoos

Kategooriad: Korvpall
13.10.2017
08:32

Tänavuse korvpallihooaja eel Soome naiste meistriliiga mulluse meistri ridadesse siirdunud Annika Köster on alustanud hooaega välismaal väga heade esitustega, vahendab ERR.

Avavoorus kaotanud Hyvinkää Ponteva naiskond sai teise järjestikuse võidu ning tõusis tabelis viiendaks, kui võõrsil võideti HBA Helsingit 85:76. 27 minutit mänginud Köster kogus 11 punkti, 5 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget.

Eelmises voorus aitas Köster oma naiskonna 81:58 võidule Forssan Alku vastu. Siis tõi eestlanna 26 minutiga 14 punkti, 10 lauapalli ja ühe korvisöödu.

Avamängus sai Ponteva aga suure 49:91 kaotuse Kotkalt, Köster jäi toona kahe punkti ja ühe lauapalli peale.

Kolme mänguga keskmiselt 24 minutit, 9 punkti, 5,3 lauapalli ja 1,3 korvisöötu kogunud Köster ja Hyvinkää Ponteva kohtuvad laupäeval koduplatsil Tapiola Honkaga, kel kirjas samuti kaks võitu.