main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna andis üle Mario Pruul. Allan Mehik

Auhinna andis üle Mario Pruul. Allan Mehik

FC Kuressaare valis oktoobri parimaks Sander Seemani

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2019
08:34

FC Kuressaare tegevliikmed ja meeskond valisid oktoobrikuu parimaks mängijaks oma ühe tugitala Sander Seemani.

“Sander on mängija, kes ei löö väravaid ja ei anna resultatiivseid sööte ning pealtvaatajatel on tema kasutegurit raske märgata,” rääkis tegevjuht Mario Pruul. “Samas on see töö, mis Sander väljakul ära teeb meeletu, ta on meie kaitse üks tugisambaid ja väärib seda tunnustust täiega.”

FC Kuressaare eest 150 liigamängu pidanud Sander Seeman ütles oma mängu kommenteerides, et alati saab paremini. “Üleminekumängudest me end välja ei sipelnud,” märkis ta, lisades, et ka isiklikus plaanis saaks palju juurde panna.

Hooaja lõpus on peatreener Dmitrijs Kalašnikovs pannud seni tagumise poolkaitsja koha peal mänginud Sander Seemani parema kaitsja positsioonile. “Nüüd hakkab juba täitsa harjuma,” tõdes Seeman.

“Nüansse on loomulikult palju, aga olen hakanud aru saama, mida treener tahab ja üritan seda oma parimal moel ellu viia. Aga muidugi tuleb eksimusi sisse, sest viie-kuue mänguga uuel positsioonil perfektseks ei saa.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.