main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kerli Kask lõi the värava. Alver Kivi

Kerli Kask lõi the värava. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond mängis Kohtla-Järvel viiki

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
18.06.2017
19:28

FC Kuressaare naiskond asus Eesti meistrivõistluste esiliigas võõrsil Kohtla-Järve JK Järve vastu esimesel poolajal küll 2:0 juhtima, kuid võõrustajatel lasti kaks väravat tagasi lüüa ja kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

“Alustasime väga hästi,” tunnistas treener Roland Kütt. “Eva Ratas ja Kerli Kask suutsid kaks väravat ära lüüa ja tundus, et mäng on tehtud. Paraku on 2:0 eduseis väga libe ja lasime viigistada. Kuna meil vahetusi ei olnud, siis väsisime lõpus ka ära.”

Roland Küti hinnangul on viimased kaks kohtumist näidanud, et naiskond liigub oma mänguga õiges suunas. “Oskame hästi oma ääri kasutada, mäng on rünnakul mitmekesisem, ilma pallita oskame teha õiget pressingut ja oma väljakupoolel suutsime mängu kontrollida,” tõdes ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.