main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enn Laanemäe juhendamas meeskonda Isle of Wightil. Alver Kivi

Enn Laanemäe juhendamas meeskonda Isle of Wightil. Alver Kivi

Enn Laanemäe viib kossukoondise Gotlandile teist korda

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
18.06.2017
08:10

Saarte mängude võistlusprogrammi kuulus korvpall esimest korda 1999. aastal Gotlandil ja Saaremaa meeskonda juhendas peatreenerina Enn Laanemäe, kes on sel ametipostil tänavugi.

“Eelmised mängud jäävad nii kauge aja taha, et ega suurt enam mäletagi,” rääkis Enn Laanemäe. “Meenub see, et elasime sõjaväeosas, kõik kossupoisid olid ühes toas naridel. Söök ja jook oli kui restoranis.”

Laanemäe sõnul oli meie sportlik tase siis nagu ta oli, maakonna meistrikate pealt mindi. “Aga poisid olid tublid ja pingutasid, kuigi medalitele me siis veel ei jõudnud. Vastased olid ikka päris tugevad,” lausus ta.

Gotlandi turniiri alustatakse tiitlikaitsjana, sest 2015. aastal võitis meeskond Jerseyl kuldmedalid. Medalid on sihiks ka tänavu. Alagrupis tuleb vastamisi minna ühe favoriidi Menorcaga ja võõrustajatega, kes kodus on tugevad.

“Kui meie mehed on kõik terved, siis oleme konkurentsis,” tõdes Enn Laanemäe. “Samas ei tea, mis seisus on teised, sest alati oleneb, mis satsiga välja tullakse. Õnneks võimaldab süsteem teha ka vigade parandus, kuid ma loodan, et kõik läheb hästi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.