Sander Laht otsib võimalust pealelöögiks. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotas FC Flora duublile

Kategooriad: Jalgpall
03.10.2015
17:36

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas FC Kuressaarele oma mängu peale surunud FC Flora II kontrollis kohtumist ja vormistas võidu 3:0.

„Üks kaotuse põhjusi oli see, et pall ei jäänud meil üldse püsima,“ leidis FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak. „Esimesel poolajal kiirustasime  palli etteviimisega, seal olid aga vastased ülekaalus ja nad said pallid kõik endale.“

Kodumeeskond alustas Kuressaare linnastaadionil isukalt ja initsiatiiv saadi kohe enda kätte. Kuid paraku oli mängitud vaid kaheksa minutit, kui saarlaste trahvikastis oli väike segadus ja Hans Joosep Tammerik lõi postist tagasipõrganud palli väravasse. „Iga kord kui me oleme kiirelt taha jäänud pole  mängu tulnud,“ märkis Pohlak.

Vaatamata kaotusseisu jäämisele oli jätkuvalt üritavamaks pooleks FC Kuressaare, kuid vastane pani kindlalt kõik käigud kinni ja korralikke võimalusi luua ei suudetud.

Hoopis Flora mehed lõid poolaja lõpus 2:0, kui Juhan Jograf Siim mängis trahvikastis üle Sander Viira, sai väravavaht Rait Hanseniga silmitsi ja realiseeris oma võimaluse.

Teisel poolajal üritasid väljakuperemehed mängu pööret tuua, kuid tulemuseni ei jõutud. Hoopis Juhan Jograf Siim lõi viimasel minutil 3:0.

„Ega me üle viie sõõdu järjest täna vist ei teinud, kogu aeg olid pallikaotused,“ tunnistas Pelle Pohlak. „Esimesel poolajal mängisime madalamalt, siis me ei tahtnud palli taga veeretada, teisel üritasime rohkem maad mööda mängida, kuid ei tulnud välja.“