BC Hundid kaotas tiitlikaitsjale

Kategooriad: Korvpall
02.10.2015
19:43

Kuigi BC Hundid/ASSA Abloy kaotas mullusele esiliiga võitjale Baltecole vaid 76:82, pole treener Marko Ool meeskonna sooritusega rahul.

„Võita on vaja,“ märkis ta. „Ma tean, et oleme neist füüsiliselt paremad, kuid meid mängiti üle ja kaitses olime liialt kehvad.“

Saarlased alustasid hästi ja võitsid esimese veerandaja 21:19, kuid lagunesid teisel 15:28. Teist poolaega alustati taas paremini ja viimast korda mindi puhkama võõrustajate 57:54 eduseisul. Paraku nad oma eduseisu enam käest ei andnud.

„Teisel tuli vahe sisse,“ tõdes Marko Ool. „Jäime hätta nende kate-kattest mänguga, aga võitlusega saime tagasi. Siis viskasime ise korvi alt mööda ja olime paaril korral kaitses viletsad ning mäng läks. Oleks pidanud selle mängu ära võtma ja seepärast ei saa rahul olla.“

Resultatiivsemad mehed olid Tauno Selberg 17, Margo Liivand 12 ja Egert Väinaste 11 punktiga.