main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alver Kivi

FC Kuressaare II jätkas võidukalt

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.03.2019
23:06

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste teises liigas võits FC Kuressaare II koduväljakul Pärnu JK Poseidoni 5:1 ja jätkab kahe vooru järel täiseduga.

Kure Arenal mängitud kohtumises lõid FC Kuressaare II väravad Kristjan Moorats 2, Andero Kivi 1 ja Reivo Vinter 2. “Poisid läksid mängule hea vaimuga,” rääkis meeskonda juhendanud Roland Kütt. “Kõik tegutsesid võitluslikult ja vastane mängis sirgjooneliselt. Tahtsime olla tulemuslikud ja poisid vormistasid väärt tulemuse.”

Roland Küti hinnangul on meeskonna füüsiline vorm väga hea ja siin tõstis ta esile esindusmeeskonnaga tehtud ühistreeningud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.